Про нас

Фірма «ТурбоСвіт» утворилася у Львові в 1998 році.

За весь час наполегливої роботи фірма досягла високого професійного рівня та завоювала заслужений авторитет клієнтів та партнерів.

У нас працюють  спеціалісти,кожен з яких добре знає та якісно виконує свою роботу.

Основна діяльність компанії «ТурбоСвіт» — це ремонт турбокомпресорів, продаж нових турбін,продаж та встановлення картриджів до турбін, обмін та зняття-встановлення турбін.Також можливий продаж та заміна з подальшим регулюванням актуаторів (вакуумних клапанів),чистка або заміна соплового апарату (механізм змінної геометрії),капітальний ремонт двигуна під заводський стандарт.

Всі роботи проводяться якісно, з дотриманням технічних параметрів виробників турбін,спеціалістами з великим досвідом роботи. На всі виконані нами ремонтні роботи по турбіні надаєтьсяи письмова гарантія на термін передбачений законодавством Укаїни.

Навіть якщо вам відмовили в ремонті в іншій фірмі чи сказали що турбіна не підлягає ремонту, звертайтесь до нас ми з радістю постараємось вам допомогти.Багато людей,що звертаються з наріканнями на роботу турбокомпресора в їхньому авто, консультуючись в різних майсернях,гадки не мають,що турбіна тут ні при чому,а прична- збої в роботі інших систем двигуна.

 

Наші переваги:

-Робота робиться якісно, виключно спеціалістами.

-Швидкі терміни виконання ( велика кількість турбін для різних моделей автомобілів є в наявності і вам не потрібно чекати на замовлення та доставку турбіни).

-Вся робота робиться у Львові та без посередників.

- Помірні та доступні ціни на нові турбіни,  а також на ремонт турбін.