Наші пропозиції

ПП ТурбоСвіт – найвища якість,

найкращі ціни!

Досвід роботи з 1998 року у Львові та у західному регіоні України. В період з 1995 по 1999 були засновані перші фірми в Україні які спеціалізувались на ремонтах та відновленні турбін. Ми горді з того, що були одними з перших.

Наша компанія має все необхідне для кваліфікованої діагностики та ремонту турбокомпресорів закордонного виробництва ( Holset, Schwitzer, KKK, Garrett,IHI, Komatsu, Toyota, Cummins, Mitsubishi тощо).

Ми виконуємо якісний ремонт турбін будь-якої складності. Роботи виконуються на високоточному обладнанні з використанням оригінальних ремонтних комплектів та комплектуючих запчастин виробництва фірми Mellett (Англія).

У нас працюють досвідчені фахівці, які професійно проведуть діагностику турбокомпресора та усунуть його несправності, а також нададуть Вам професійну консультацію щодо профілактики турбін. Даємо гарантію на проведені роботи.

Продаємо нові турбокомпресори та катріджі до турбокомпресорів легкових і вантажних автомобілів, бусів і спецтехніки різних модифікацій та сільськогосподарської техніки імпортного виробництва.Пропонуємо актуатори та механізми змінної геометрії. В нашій майстерні можна провести компютерну діагностику вашого авто,перевірку тиску наддуву турбокомпресора,замінити масло та фільтри двигуна,перевірити керування турбіною та замінити турбокомпресор при потребі.Також Ви можете отримати вичерпну інформацію та рекомендації з експлуатації авто з турбіною.
Краще спілкуватись з професіоналами ніж з аматорами! Розчарування від низької якості більше за радість від низької ціни.